saç dökülmesi

Saç Dökülmesine Dur Demenin Vakti Geldi

Saç dökülmesine dur demenin vakti geldi. Bu problemin hafife alınmaması gerekmektedir. Ayrıca sorun dikkatle izlenmeli ve sorunun kaynağı bulunmalıdır. Daha sonra da çözüme yönelik adımların atılmasını gerekmektedir. Unutmayın ki saç dökülmesi herkeste yaşanabilmektedir. Bu normal olsa da umursamanız gereken bir problemdir. Çünkü sorunu ve sonucunu ötelemek ileride dış görünüşünüzde kalıcı sorunlar yaşamanıza neden olmaktadır. Umarız böyle bir sonu görmezsiniz. Fakat bize göre kan tahlilleri ile ilk bulguları elde etmeye hemen başlamalısınız. Doktorunuzun verdiği ilaçları mutlaka kullanmanız gerekmektedir. Tedavi sonrasında kalıcı bir değişim gözlemleyemiyorsa sorun çözülmüştür. Ama dökülen saçların yerine, yenileri gelmiyor ise saç ekimi yaptırma alternatifini düşünmenizin zamanı gelmiştir.

Saç dökülmesine dur demenin vakti geldi
Saç dökülmesine dur diyebilmek!

Saç dökülmesine dur!

Karamsar ya da moralinizin bozuk olmasına asla gerek yoktur. Aile içi ilişkilerinizin bu konu yüzünden zarar görmesine ise asla izin vermeyin. Tek yumurta ikizleri birbirlerine saç köklerini verebilirler. Ayrıca her kişinin kendisinde bulunan ense, kol ve bacaklarda yer alan kıl, tüy ve saç kökleri de aynı vazifeyi görür. Bu sebeple kötümser havayı üzerinizden atmalı, bu çalışmaların üzerinizdeki etkisini doktorunuzdan tek tek anlatmasını istemek, etkili bir adım olacaktır. Unutmayın, peruk yada şapka takmak ile canlı saçlarınızın havasız ve bakımsız kalmasını yapıyor olabilirsiniz. Uzmanlarımız, her zaman yardıma hazırdır.

Minik bir bilgi. Antalya’da FUE yöntemi ile sakal ekimi de yapıyoruz.

Yüz hatlarınızda yer yer sakalsız kalan boşlukları, ayna karşısında gördüğünüz vakitlerde badem, çam yada sarımsak yağı ile ilgili tarifleri internetten bularak sürmek ve sonuçları ön izleme gibi girişimler içerisinde bulundunuz mu? Ne şekilde sonuçlanacağını merak ederken, internet üzerinden kullananların yorumlarından maalesef sadece kalan sakallarım bir miktar canlandı fakat yenileri çıkmadı gibi cümleler okuduysanız, sakal ekimi yaptırmanın belki zamanı gelmiş olabilir. Acı hisseder miyim, o nasıl olacak gibi kaygılı fikirlere kapılmanıza asla gerek yok. Tedirginliği üzerinizden atmanızı  sağlamak adına sizden acısız şekilde alınacak köklerin uygun bölgelere gerekirse, sık aralıklarla ekilerek harika bir görünüm elde etmenizi sağlayabiliriz.

Hair-MED olarak Antalya’da FUE yöntemini kullanarak saç ekimi yapıyoruz. Ayrıca sakal, bıyık, kaş ve kirpik ekimi yapıyoruz. Ekonomik çözüm isteyenlere özel teklifler hazırlıyoruz. Bizi hemen arayın!